S I M P L Y H O U S E E N E R G Y

Nahrávam

Tepelná čerpadla

Naše služby

Máte zájem o naše služby?

Simply House s.r.o. vám pomůže najít ideální řešení pro tepelná čerpadla.

Tepelná čerpadla představují moderní a energeticky efektivní způsob vytápění a chlazení, který má pozitivní vliv na životní prostředí a snižuje náklady na energii. V Simply House s.r.o. jsme odborníky na tepelná čerpadla a jsme tu, abychom vám pomohli využít jejich potenciál naplno.

 

Naše tepelná čerpadla najdete v domácnostech a firmách po celém Moravskoslezském kraji. Pokrýváme především města, jako jsou Olomouc, Brno, Přerov, Nový Jičín, Svitavy, Prostějov, Bruntál, Šternberk, Holešov, Kroměříž, Vyškov, Litovel a Boskovice. Díky naší lokální přítomnosti, nebo-li lokálnímu zaměření jsme schopni reagovat na specifické potřeby a klimatické podmínky této regionální oblasti.

Co nabízíme v rámci tepelných čerpadel?

Navrhujeme a provádíme realizaci projektů tepelných čerpadel. Vyřizujeme i veškerou potřebnou administrativu a dotace.

Různé druhy tepelných čerpadel

Nabízíme různé typy tepelných čerpadel, včetně vzduch-voda, voda-voda a země-voda. Každý typ má své výhody a je vhodný pro určité aplikace. Pomůžeme vám vybrat to nejlepší pro vaše využití.

Profesionální Instalace tepelných čerpadel

Naši technici zajistí bezproblémovou instalaci tepelného čerpadla, která je klíčová pro jeho správnou funkci a účinnost.

Servis a údržba tepelného čerpadla

Po instalaci se o vaše tepelné čerpadlo staráme i nadále. Nabízíme pravidelnou údržbu a servis, abychom zajistili jeho dlouhou životnost a optimální výkon.

Energetická efektivita

Naši odborníci vám pomohou optimalizovat výkon tepelného čerpadla, abyste dosáhli maximální energetické účinnosti a minimalizovali náklady na vytápění a chlazení.