S I M P L Y H O U S E E N E R G Y

Nahrávam

O nás

Jsme rodinnou firmou, a proto se naše hodnoty spolehlivost a individuální přístup odrážejí v každém projektu, který realizujeme.
Slovo jednatele

Proč si vybrat naší firmu?

Simply House s.r.o. - energetické řešení s dlouholetou tradicí.

Snažíme se neustále zlepšovat naše dovednosti a přizpůsobovat se novým technologiím, abychom vám mohli poskytnout to nejlepší energetické řešení pro jednotlivce, firmy i velké korporace.

Tomáš Kopřiva

Jednatel

Kdo jsme?

O naší firmě

Naše počátky sahají až do roku 1995, kdy jsme zahájili naši činnost v oblasti stavební a elektroinstalační práce. S postupem času jsme se však nezastavili a začali jsme sledovat a adaptovat se na proměňující se energetické trendy. Dnes jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout širokou škálu služeb zahrnující obory: fotovoltaika, tepelná čerpadla a celkově fotovoltaické elektrárny.

 

Postupně jsme se rozvíjeli v souladu s rychlým technologickým pokrokem a narůstajícím zájmem o udržitelné energetické řešení. Naše činnosti se postupně rozšířily na montáže tepelných čerpadel, což nám umožnilo nabídnout energeticky efektivní způsoby vytápění a chlazení.

 

A nakonec jsme do naší nabídky zařadili také realizaci fotovoltaických elektráren na klíč. Díky této evoluci jsme schopni poskytovat komplexní energetická řešení pro naše klienty.

Transparentní práce

Naše certifikáty dokazující kvalitu

Lokalita práce

Kde nejčastěji najdete naše realizace?

Moravskoslezský kraj je naše domovská oblast a naše působení zahrnuje města jako Olomouc, Brno, Přerov, Nový Jičín, Svitavy, Prostějov, Bruntál, Šternberk, Holešov, Kroměříž, Vyškov, Litovel a Boskovice.

 

Místní znalost a přítomnost nám umožňují lépe rozumět potřebám našich klientů v této regionální oblasti.

Vyberte si z našich služeb

Jak to celé probíhá

Proces pro energetickou soběstačnost

Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se na spolupráci s vámi na cestě k udržitelnější budoucnosti.

Kontakt

Kontaktujte nás s poptávkou služeb

Specifikace

Po té se domluvíme na osobní schůzce, kde probereme Vaše požadavky a zjistíme od Vás potřebné informace.

Domluva

Také Vás seznámíme s tím, jakým způsobem celý proces probíhá. Nakonec už jen podepíšeme dokumenty.

Realizujeme dodávku

Celý proces se končí dodáním veškerých komponentů a realizací veškerých potřebných prací na projektu. Pak už jste připraveni na využívání solární energie.