S I M P L Y H O U S E E N E R G Y

Nahrávam

Fotovoltaika

Naše služby

Máte zájem o naše služby?

Zvažujete-li investici do fotovoltaického systému, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady, abychom vám pomohli na cestě k udržitelné energii a nižším nákladům na elektřinu.

Fotovoltaika je naší hlavní oblastí zaměření, ale také váš klíč k vlastnímu zelenému energetickému zdroji.

 

V Simply House s.r.o. jsme hrdí na naše poslání, kde díky bohatým zkušenostem jsme odborníci na oblast fotovoltaiky – pomáháme našim klientům efektivně využívat sluneční energii pro udržitelnou budoucnost.

 

Působíme převážně v Moravskoslezském kraji, kde se nejčastěji jedná o města Olomouc, Brno, Přerov, Nový Jičín, Svitavy, Prostějov, Bruntál, Šternberk, Holešov, Kroměříž, Vyškov, Litovel a Boskovice.

Fotovoltaika a co nabízíme?

Navrhujeme a provádíme realizaci fotovoltaických elektráren na klíč. Vyřizujeme i veškerou potřebnou administrativu a dotace.

Návrhy a projektování

Naši zkušení pracovníci a projektanti spolupracují s vámi budou spolupracovat na vytvoření optimálního systému fotovoltaických panelů pro jakékoliv vaše využití. Každý projekt je individuálně navržen, aby maximalizoval výkon a úspory.

Instalace a montáž

Zajistíme rychlou a spolehlivou instalaci fotovoltaických panelů. Důkladně sledujeme nejnovější techniky a postupy, abychom zaručili vysokou kvalitu a dlouhou životnost vaší investice.

Údržba a servis

Po instalaci se o vaše fotovoltaické systémy staráme i nadále. Nabízíme pravidelnou údržbu a servis, abychom zajistili, že vaše zařízení pracuje na maximální účinnost.

Poradenství a podpora

Jsme zde, abychom vám poskytli odborné poradenství a odpověděli na vaše otázky ohledně fotovoltaiky a zelené energie. Společně najdeme nejlepší řešení pro vaše potřeby a rozpočet.